Ucelené řešení studia online + podpora lektora

Profesní kurzy neo kombinují online individuální studium a podporu lektora tak, že se přizpůsobí studijnímu stylu každého jednotlivce. Studující mohou prostřednictvím svých mobilních zařízení studovat kdykoli a kdekoli. Doporučujeme studovat krátce, maximálně po 30 až 45 minutách, několikrát týdně.

neo vás provede cestou k jakémukoliv jazykovému cíli. Vaši aktuální jazykovou úroveň zjistí nejmodernější rozřazovací test neo. Na základě toho se můžete rozhodnut, jakého cíle v plynulosti v angličtině budete chtít dosáhnout.

Plynulost v angličtině máte na dosah voucheru

neo představuje pohodlný studijní balíček založený na objemu studia. Jednu či více certifikačních úrovní si zakoupíte ve formě voucherů. Pokud neo pořizujete pro zaměstnance firmy, koupíte potřebný počet úrovní a každému zaměstnanci předáte kód voucheru.

Certifikační úrovně neo jsou v souladu s úrovněmi Společného evropského referenčního rámce SERR (CEFR). Certifikační úroveň splníte absolvováním studia, úspěšným složením kontrolních testů a provedením závěrečného testu odpovídající úrovně.

2a---neo-app-seen-on-İPhone

Neuvěřitelně účinná studijní aplikace

Studijní aplikace neo rozvíjí plynulost v angličtině přirozeným způsobem. Předkládá jazykové struktury a slovní zásobu tak, že jejich význam si vyvodíte na základě vám již známých konceptů. neo vychází ze systému DynEd a jeho analýz ohromného množství podrobných studijních údajů shromažďovaných po více než 30 let. To mu umožňuje garantovat dokonalé zvládnutí každé certifikační úrovně.

Vzdálená podpora lektora

Naši certifikovaní lektoři se s vámi budou pravidelně setkávat online. Povedou vás a budou s vámi personalizovat jazykové jevy, které jste se naučili. Pokročilá technologie umělé inteligence neo umožňuje lektorům zaměřit se na jakýkoli konkrétní problém, s nímž jste se během individuálního studia potýkali.

Garance

neo garantuje, že jazyk dokonale zvládnete a získáte certifikát dle Společného evropského referenčního rámce SERR (CEFR), pokud:

získáte požadovaný počet studijních bodů

se setkáte alespoň 10krát s lektorem neo

složíte kontrolní testy a závěrečný test