Ucelené řešení studia online + podpora lektora

Profesní kurzy neo kombinují online individuální studium a podporu lektora tak, že se přizpůsobí studijnímu stylu každého jednotlivce. Studující mohou prostřednictvím svých mobilních zařízení studovat kdykoli a kdekoli. Doporučujeme studovat krátce, maximálně po 30 až 45 minutách, několikrát týdně.

neo vás provede cestou k jakémukoliv jazykovému cíli. Vaši aktuální jazykovou úroveň zjistí nejmodernější rozřazovací test neo. Na základě toho se můžete rozhodnut, jakého cíle v plynulosti v angličtině budete chtít dosáhnout.budete chtít dosáhnout.

Vybrat si můžete ze tří variant:

  • neo PRO – jedna celá jazyková úroveň dle CEFR za standardní cenu 16.117,20 Kč včetně DPH
  • neo PLUS – půl jazykové úrovně dle CEFR za standardní cenu 8.954 Kč včetně DPH
  • neo Prep+ – půl jazykové úrovně dle CEFR pro žáky a studenty za standardní cenu 6.715,50 Kč včetně DPH.

Plynulost v angličtině máte na dosah

neo představuje pohodlný studijní balíček založený na objemu studia.

Certifikační úrovně neo jsou v souladu s úrovněmi Společného evropského referenčního rámce SERR (CEFR). Certifikační úroveň splníte absolvováním studia, úspěšným složením kontrolních testů a provedením závěrečného testu odpovídající úrovně.

2a---neo-app-seen-on-İPhone

Neuvěřitelně účinná studijní aplikace

Studijní aplikace neo rozvíjí plynulost v angličtině přirozeným způsobem. Předkládá jazykové struktury a slovní zásobu tak, že jejich význam si vyvodíte na základě vám již známých konceptů. neo vychází ze systému DynEd a jeho analýz ohromného množství podrobných studijních údajů shromažďovaných po více než 30 let. To mu umožňuje garantovat dokonalé zvládnutí každé certifikační úrovně.

Vzdálená podpora lektora

Naši certifikovaní lektoři se s vámi budou pravidelně setkávat online. Povedou vás a budou s vámi personalizovat jazykové jevy, které jste se naučili. Pokročilá technologie umělé inteligence neo umožňuje lektorům zaměřit se na jakýkoli konkrétní problém, s nímž jste se během individuálního studia potýkali.

Garance

neo garantuje, že jazyk dokonale zvládnete a získáte certifikát dle Společného evropského referenčního rámce SERR (CEFR), pokud:

získáte požadovaný počet studijních bodů

se setkáte alespoň 10krát s lektorem neo

složíte kontrolní testy a závěrečný test