Celosvětová komunita důvěryhodných partnerů

EdWay s.r.o. je výhradním národním partnerem pro Českou republiku, kde je rychle rostoucí potřeba efektivní výuky si anglického jazyka. Věříme v silnou, lukrativní a dlouhodobou spolupráci s místními partnery. Naši partneři budou zodpovědní za řízení, rozvoj a růst podniku a měli by být schopni budovat povědomí o značce v celé své lokalitě.

Vzdělávací partneři jsou samostatné české právní subjekty zodpovědné za distribuci, marketing, prodej a následnou podporu koncovým uživatelům. 

Akademičtí partneři jsou základní a střední školy nebo univerzity, jejichž zapsaní žáci či studenti využívají pro výuku angličtiny produkty a služby DynEd. 

Investováním rozumné částky získáte šanci využít obchodní příležitosti v hodnotě mnoha milionů eur. Správný partner může prostřednictvím inovativních technologií DynEd dosáhnout mimořádných finančních výnosů a společenské prestiže. Máte ideální příležitost spojit se s dynamickou globální společností a spolupodílet se na zlepšování kvality života dětí i dospělých společensky zodpovědným a zároveň ziskovým způsobem.

Marketingová podpora