Přehled výukových a podpůrných materiálů DynEd

Pronikněte hlouběji do základní koncepce DynEd prostřednictvím našich dokumentů, teoretických studií a článků v časopisech a prozkoumejte obsahové rozpětí DynEd v dokumentech o jednotlivých kurzech.

Oceňovaný DynEd Records Manager zjednodušuje správu tříd tím, že umožňuje učitelům a administrátorům efektivně řídit instalaci, přístup k lekcím, testování a průběžné detailní sledování studia studentů. Records Manager, speciálně vyvinutý pro výuku jazyka, monitoruje, analyzuje a poskytuje doporučení, která výrazně zkvalitňují proces učení, snižují náklady a zvyšují motivaci studentů.

Aplikace DynEd Analytics umožňuje vedoucím projektů a administrátorům sledovat pokroky ve výuce všech studentů, tříd, učitelů, škol, regionů a měst. Analytics pomáhá analyzovat a porovnávat studijní záznamy, výsledky testů, efektivitu studia a celkový výkon škol, učitelů či center.

Učitelé a administrátoři mohou získat přístup k on-line příručce k DynEd Records Manageru a také k aplikaci a příručce Analytics. Požádejte svého zástupce DynEd o heslo.